KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Lacktavla 12433462
nr 1243 3462
Lacktavla
Kina, 25x89
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:46:36
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)